کدام مدل آبگرمکن دیواری بوتان را انتخاب کنم؟

اگر استفاده کننده قبلی آبگرمکن دیواری فوری هستید؛ ابتدا مدل قبلی مورد استفاده خود را کنترل نمایید، سپس می توانید مدل آبگرمکن را متناسب با آن و با درنظر گرفتن حجم آب گرم خروجی مورد نیازتان انتخاب نمایید.

  • به طور مثال: اگر مدل B3115 را استفاده کرده اید، می توانید همان مدل یا مدل BX61 که نسل صادراتی آبگرمکن بوتان می باشد را انتخاب نمایید؛ اگر دوستدار محیط نیز هستید و به مصرف کمتر گاز اهمیت می دهید، مدل آیونایز B3215i یا BX62i را برگزینید. در عین حال اگر از حجم آب گرم خروجی مدل مورد استفاده قبلی تان رضایت کافی نداشته اید، در صورت تایید شرایط دودکش توسط سرویسکار مجاز، یک ظرفیت بالاتر از آن مدل یعنی یکی از مدل های BX71, B3118, B3218i یا BX72i را انتخاب و از حداکثر ظرفیت و لیتراژ آن بهره ببرید.

o        اگر برای اولین بار در حال خرید آبگرمکن دیواری فوری هستید، می توانید از راهنمای زیر استفاده نمایید:

  • برای استفاده تجاری (بدون دوش حمام) مدل های B4108 یا B3112
  • برای استفاده مسکونی هر یک از مدل های آیونایز یا پیلوت دار B3218i, B3118, BX71, BX72i, B3115, B3215i, BX61, BX62i
  • برای اماکن نصب فاقد دودکش استاندارد، مدل های فن دار B3315if یا B3318if
  • برای متراژ زیر ۶۰ متر، مدل محفظه احتراق بسته B5418rs

o        اگر استفاده کننده آبگرمکن های مخزن دار بوده اید؛ از این پس بدون محدودیت و زمان انتظار برای گرم شدن آب از آب گرم بهره خواهید برد. برای انتخاب مدل مناسب می توانید از راهنمای بالا (خرید آبگرمکن دیواری برای اولین بار) استفاده نمایید.

 

v      مدل های B3118, B3218i, BX71, BX72i برای بهره برداری از حداکثر ظرفیت یا لیتراژ آبگرمکن های دیواری فوری

v        انتخاب مدل های آیونایز برای حمایت از محیط زیست و صرفه جویی انرژی و هزینه های آبونمان

v      انتخاب مدل های BX61, BX62i, ، فن دار  B3315if , B3318if یا روم سیلد  B5418rs برای ساختمان های نوساز دارای دودکش قطر ۱۰ سانتیمتر

 

رادیاتور بوتان را از کجا تهیه نماییم؟

از تمامی نمایندگی های مجاز فروش محصولات بوتان  در سراسر کشور امکان تهیه رادیاتور بوتان وجود دارد. جهت راهنمایی بیشتر با مرکز مشتریان مربوط به استان خود و یا خط تلفن ویژه ۵۱۰۱۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا نزدیکترین نماینده فروش را به شما معرفی نمایند.

آیا فقط سرویسکاران بوتان مجاز به نصب رادیاتور هستند؟

هر لوله کش تاسیساتی می تواند این محصول را نصب نماید.

آکس در رادیاتور به چه معنا می‌باشد؟

فاصله دو بوشن ورودی و خروجی آب از رادیاتور (ارتفاع محور تا محور کلکتورهای بالا و پایین) را نشان می دهد که لوله کشی تاسیسات جهت رادیاتور بر اساس آن مشخص می شود.

آیا امکان اضافه یا کم کردن پره به بلوک رادیاتورهای بوتان وجود دارد؟

بله

بهترین مدل رادیاتور بوتان کدام است؟

بهترین مدل به نیاز شما به توان حرارتی هر پره و سلیقه در انتخاب ظاهری رادیاتورها بستگی دارد.

استفاده از رادیاتورهای بوتان چگونه با حفظ سلامت عمومی در ارتباط است؟

استفاده از مواد آزبست در قطعات و اتصالات رادیاتورها در ایران بسیار رایج است. این ماده، سرطان‌زا و خطرناک بوده و مدتهاست در کشورهای اروپایی استفاده از آن ممنوع شده است. در رادیاتورهای بوتان از این ماده سرطان‌زا در هیچ قطعه یا اتصالاتی استفاده نمی‌شود و برای حفظ سلامت جامعه مواد جایگزین بی‌خطر از کمپانی‌های معتبر دنیا با هزینه بیشتر تهیه و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تولید رباتیک رادیاتورهای بوتان چه مزیتی برای مصرف‌کننده ایجاد می‌کند؟

رادیاتورها در فضای داخل خانه استفاده می‌شوند و تراز بودن پره‌ها و دقت در ساخت آنها تاثیر بسزایی در زیبایی منزل خواهد داشت. در تولید رباتیک، پره‌ها با نظم و دقت بسیار زیاد و با فواصل یکسان از هم و همگی در یک سطح قرار گرفته و در نهایت یک بلوک رادیاتور زیبا و چشم‌نواز را تشکیل می‌دهند. به این دلیل تمایز رادیاتورهای بوتان با سایر رادیاتورهای موجود در بازار به لحاظ چیدمان پره‌ها و زیبایی کاملا محسوس است.

علت مقاومت بالای رادیاتور بوتان در برابر هواگیری و خوردگی چیست؟

رادیاتورهای بوتان علاوه بر دو پوشش رنگ مایع و پودری در روی بدنه، دارای یک پوشش رنگ داخلی نیز می‌باشند که این پوشش محافظ داخلی، از ارتباط آب با آلومینیوم جلوگیری نموده و موجب کاهش شدید خوردگی و هواگیری می‌شود.