برای نگهداری مناسب و افزایش طول عمر رادیاتورهای پنلی بوتان چه اقداماتی نیاز است؟

به‌ منظور آگاهی از نکات مهم برای استفاده و نگهداری از رادیاتور پنلی بوتان، راهنمای استفاده از رادیاتور که در کارتن محصول قرار گرفته است را به طور کامل و دقیق مطالعه کنید.

آیا فقط سرویسکاران بوتان، مجاز به نصب رادیاتورهای پنلی بوتان هستند؟

خیر، هر لوله‌کش تاسیساتی، می‌تواند این محصول را نصب کند. همچنین می‌توانید در صورت تمایل به نصب توسط سرویسکار مجاز بوتان، با شماره 51011-021 مرکز سراسری خدمات مشتریان تماس بگیرید.

  • به منظور تسهیل در نصب، کیت اتصالات استاندارد نصب بوتان، در بسته‌بندی محصول قرار داده شده است.

چطور رادیاتور پنلی بوتان را از مارک‌های دیگر تشخیص بدهیم؟

بر روی بسته بندی و بدنه رادیاتورهای پنلی بوتان، عبارت BUTANE حک شده است.

رادیاتورهای پنلی بوتان را از کجا تهیه کنیم؟

از تمامی نمایندگی‌های مجاز فروش محصولات بوتان در سراسر کشور، امکان تهیه رادیاتور پنلی بوتان وجود دارد. برای راهنمایی بیشتر، با شماره 51011-021 مرکز سراسری خدمات مشتریان تماس بگیرید تا نزدیک‌ترین نماینده فروش را به شما معرفی نمایند.

رادیاتورهای پنلی بوتان در چه متراژهایی تولید می شوند و چطور می توانیم از متراژ مناسب رادیاتور پنلی مناسب برای فضای نصب خود مطلع شویم؟

رادیاتورهای پنلی بوتان در متراژهای 60 الی 200 سانتیمتر و برای نصب در فضاهای با نیاز گرمایشی گوناگون تولید می‌شوند. برای انتخاب مناسب‌ترین مدل با توجه به شرایط محل نصب، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های فروش بوتان یا تماس با شماره 51011-021 مرکز سراسری خدمات مشتریان بوتان راهنمایی لازم را دریافت کنید.

آیا امکان بازدید حضوری و مشاهده رادیاتور پنلی بوتان وجود دارد؟

علاوه بر حضور محصولات بوتان در نمایندگی های مجاز بوتان در سراسر کشور، به منظور بازدید از محصولات و دریافت مشاوره و توضیحات تکمیلی، امکان مراجعه به مراکز مشتریان بوتان در 12 استان و همچنین نمایشگاه دائمی محصولات گروه صنعتی بوتان در تهران، در خیابان طالقانی، نبش خیابان بهار جنوبی امکان پذیر می باشد.

  • اطلاعات مراکز مشتریان بوتان، در بخش “تماس با ما” در وب سایت بوتان قابل دریافت است.

مدت ضمانت رادیاتورهای پنلی بوتان چقدر است؟

رادیاتورهای پنلی بوتان دارای 12 سال ضمانت تعویض از تاریخ تولید می‌باشند.

برتری رادیاتورهای پنلی بوتان نسبت به رادیاتورهای پنلی دیگر چیست؟

امکان نصب دو طرفه، ضمانت تعویض تا 12 سال پس از تاریخ تولید و همچنین پوشش رنگ سفید RAL9016 پودری الکترواستاتیک، از ویژگی‌های متمایزکننده رادیاتورهای پنلی بوتان می‌باشد.

چرا رادیاتورهای پنلی بوتان گزینه مناسبی برای خرید هستند؟

رادیاتورهای پنلی بوتان با بهره‌گیری از فن‌آوری LEAS ایتالیا تولید می‌شوند و دارای استاندارد 442EN، استاندارد ملی ایران و نیز گواهینامه‌های کیفیت، ایمنی، بهداشت و زیست‌‌‌محیطی از شرکت SGS سوئیس هستند.