بوتان به کمپین نفس پیوست

همانطور که می‌دانید، چند وقتی است که تمام مردم جهان تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته‌اند. حفظ سلامتی همکاران، مشتریان، پیمانکاران و جامعه همواره یکی از اولویت‌های گروه شرکت‌های بوتان بوده است. در همین راستا، علاوه بر اقداماتی که برای پیشگیری از شیوع این بیماری میان همکاران انجام شد، از اسفند ماه 1398، خانواده بوتان نیز با واریز کمکهای نقدی خود در چند مرحله و تقبل هزینه های تولید و تامین اقلام مختلفی به کمپین نفس پیوستند.
کمپین نفس، توسط فعالان اقتصادی و اتاق‌های بازرگانی برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا و با هدف حمایت از کادر درمان شکل گرفته است. اقدامات بسیار ارزشمندی از طریق کمپین نفس تا کنون صورت پذیرفته است، از جمله احداث کلینیک تخصصی نفس با ظرفیت پذیرش 300 نفر تنها در مدت کمتر از 10 روز. از اقدامات دیگر این کمپین، تولید، جمع‌آوری و توزیع ابزار و تجهیزات پزشکی برای بیمارستان‌های سرار کشور است.

خانواده بوتان با تامین هزینه های تولید و تامین ۴۰۰۰ لباس ایزوله، ۶۰۰۰ ماسک N۹۵، پنجاه پالس اکسیمتر و تب سنج لیزری و ۲۰۰۰ ست حفاظتی کادر درمان در تحقق اهداف کمپین مشارکت کرد. همچنین برخی همکاران بوتان نیز در کنار کارگروه اطلاع رسانی کمپین به صورت شبانه روزی برای پوشش فعالیت ها و دستاوردهای کمپین تلاش می کنند.

برای اطلاع از اقدامات کمپین،به وب سایت نفس مراجعه نمایید:  nafas.org