طرح 24+6 بوتان

با نصب پکیج شوفاژدیواری بوتان، 30 ماه گارانتی بگیرید

گروه صنعتی بوتان تابستان امسال علاوه بر امکان انتخاب پکیج شوفاژدیواری با‌کیفیت و با دوام از یک برند معتبر و مطمئن و برخورداری از خدمات قبل، حین و سال‌ها پس از خرید، در راستای رضایت مصرف‌کنندگان، برای آن دسته از مشتریانی که در سه ماه تابستان 1403 اقدام به خرید و نصب پکیج شوفاژدیواری می‌کنند، امتیاز ویژه‌ای در نظر گرفته است.

طرح 24+6 بوتان

در طرح 24+6 بوتان که تا پایان شهریورماه 1403 امکان  استفاده از آن وجود دارد ، شما می‌توانید با خرید و  نصب پکیج شوفاژدیواری، از 6 ماه گارانتی بیشتر برای محصول خود برخوردار شوید.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت بهره‌مندی از طرح، به نمایندگی‌های مجاز فروش بوتان در سراسر کشور مراجعه کنند و یا با مرکز سراسری خدمات مشتریان بوتان 51011-021 جهت دریافت راهنمایی ییشتر و اطلاعات تماس نزدیک‌ترین نمایندگی، تماس بگیرند.

شبکه گسترده خدمات‌ مشتریان بوتان

گروه صنعتی بوتان از زمان تاسیس تا کنون علاوه بر تولید و توزیع محصولات با کیفیت، در زمینه مشتری‌مداری نیز جزو پرچمداران صنعت کشور بوده است؛ به گونه‌ای که  در سال ۱۳۳۸ با راه‌اندازی اولین مرکز مشتریان مجهز به سیستم بی‌سیم اقدام به ارائه خدمات به مشتریان کرده است و در حال حاضر نیز دارای گسترده‌ترین شبکه خدمات‌رسانی با سرویسکاران ماهر و آموزش دیده در سراسر کشور می باشد.

بوتان مفتخر است که  همواره با بکارگیری فن آوری روز و استفاده از قطعات معتبر و استاندارد در محصولات خود،  همراه با ارائه خدمات مطمئن و تضمین ارائه قطعات استاندارد تا سال ها پس از تولید،  از سوی مشتریان به “انتخابی مطمئن” تبدیل شده است.

بوتان دارای استانداردهای ملی خدمات مشتریان

بوتان دارای استانداردهای ملی خدمات مشتریان، ارزیابی رضایت مشتری و رسیدگی به شکایات مشتری می‌باشد. برخی از ویژگی‌ها و انواع خدمات قابل ارائه به مشتریان را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

  • شبکه گسترده فروش با بیش از 1500 نماینده فروش در سراسر ایران
  • بزرگ‌ترین مرکز تماس ایران در صنعت لوازم خانگی از سال 1382 تاکنون
  • گسترده ترین شبکه خدمات رسانی با پشتیبانی بیش از 6000 سرویسکار، سرویسیار و نصاب مجاز در  650 شهر
  • تامین و توزیع قطعات یدکی استاندارد در اسرع وقت و بدون معطلی با بیش از 131 نماینده فروش قطعه
  • پیگیری و کنترل فرآیندهای خدمات‌رسانی به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن مخصوص خدمات مشتریان در مرکز تماس بوتان
  • پاسخگویی در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل
    • دارای سرویس تماس برگشتی خودکار
  • 13 مرکز مشتریان در سراسر ایران

محصولات گروه صنعتی بوتان

در حال حاضر  بوتان با تولید محصولاتی همچون انواع آبگرمکن دیواری فوری، آبگرمکن برقی و گازسوز مخزن دار ، پکیج شوفاژدیواری در دو فن‌آوری، کاربری دیجیتال و ساده با ظرفیت های متنوع، رادیاتور آلومینیومی، رادیاتور پنلی و رادیاتور حوله‌ای، کامل ترین سبد محصولات گرمایشی را در اختیار دارد.

جمع‌بندی

در این مقاله به معرفی طرح 6+24 بوتان، تابستان 1403 پرداختیم، برای بهره‌مندی از امکان فوق‌العاده این طرح یعنی 30 ماه گارانتی بوتان برای انواع پکیج شوفاژ دیواری تا آخر شهریورماه فرصت باقیست، لطفاً برای دریافت اطلاعات نمایندگان با شماره 02151011 تماس حاصل فرمایید.