نرم افزار انتخابگر شوفاژ و رادیاتور بوتان

مدت ها بود که نیاز به یک روش علمی و در عین حال ساده برای انتخاب پکیج‌شوفاژ دیواری و رادیاتور احساس می‌شد، روشی که با توجه به شرایط ساختمان، اقلیم جغرافیایی محل نصب و سایر شرایط، مناسب‌ترین گزینه‌ها را به خریداران معرفی کند و در عین سادگی از دقت و اعتبار علمی لازم برخوردار باشد.

گروه صنعتی بوتان پژوهش‌های گسترده‌ای را در این زمینه آغاز و منابع علمی برای پاسخگویی به این نیاز را گردآوری کرد. پس از آن بخش‌های مختلف در بوتان، در قالب کار گروهی منسجم، جنبه‌های مختلف موضوع را بررسی کردند تا بهترین راه‌حل‌ها برای پاسخگویی به این نیاز مشتریان را پیدا کنند. طراحی نرم افزار انتخابگر محصول، نتیجه این فعالیت گروهی است.

روش کار با این نرم افزار ساده و به گونه‌ای است که کاربر به پرسش‌های مطرح شده در نرم‌افزار پاسخ می دهد. نرم افزار در قالب پاسخ های دریافتی، اطلاعاتی از وضعیت ساختمان، شهر محل نصب و… از کاربر دریافت و نیاز گرمایشی ساختمان را محاسبه کرده و مناسب‌ترین مدل از محصولات بوتان را براساس پارامترهای اعلامی از سوی کاربر به وی پیشنهاد می‌کند.

همچنین این نرم‌افزار در کنار معرفی ویژگی ها و مشخصات فنی مدل های محصول، اطلاعات تکمیلی در خصوص خدمات بازرسی رایگان و برخی ملاحظات ایمنی دیگر را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد.